İstediğiniz saatte Alarm Haber Alma Merkezimizi arayarak Alarm sisteminizin durumunu, parola karşılığında öğrenebilirsiniz. Belirtiğiniz saatlerde sisteminizi devreye almazsanız Alarm Haber Alma Merkezi operatörlerimiz aranmasını istediğiniz kişileri arayarak bilgilendirecektir.

Çalışma yapılacak günler varsa (Bayram, Pazar günleri, v.b.) önceden haber verilmesi koşulu ile operatörlerimiz tarafından aranmasını istediğiniz kişiler derhal aranacak ve bilgilendirilecektir. Alarm Sisteminizle ilgili olarak şifre değişikliği yapmak isteminiz, devreye alma veya devreden çıkarma işlemi yapmak isterseniz veya alarm sistemiyle ilgili temel olaylarda yardıma ihtiyaç duyarsanız, Personelimiz 365 gün / 24 saat sizlere telefon ile yardımcı olacaktır. Soygun ve gasp v.b. durumlarda, sisteminiz devrede değilse dahi, panik butonu ( acil durum butonu) kullanılırsa derhal Güvenlik Güçleri olaydan haberdar edilerek en kısa sürede olay yerine gitmeleri sağlanacaktır. İnternetten veya ücretsiz mobil uygulamamız ile Iphone ve Android cihazlardan Online İşlem Merkezi kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak, Alarm ve sistem durumunu isteğiniz doğrultuda anlık veya belirli periyotlarda (aylık, haftalık olarak) takip edebilirsiniz.

Alarm sisteminin kurulu olduğu yere, sizin belirlemiş olduğunuz saatler dışında birisi doğru şifreyi kullanarak dahi girse, aranmasını istediğiniz kişiler aranarak bilgilendirilecektir. Tüm bilgiler telefon hattı üzerinde sağlanmaktadır. Hattın kasıtlı sabote edilmesi ya da bir arıza durumunda da sistemin çalışmaya devam etmesi için opsiyonel olarak GSM modülü önerilmektedir.