Görüntülü Diafon Sistemleri, küçük ev sistemlerinden, residence, iş merkezleri gibi çok katlı binalara kadar bina girişlerinde, ihtiyaca göre sesli ve görüntülü olarak kişilerin tanınmasına yönelik kullanılan sistemlerdir. Ziyaretçi ile ev sahibi, görevli personel veya güvenlik noktası ile iletişim sağlanabilmektedir.

Görüntülü Diafon Sistemleri, giriş güvenliği temin edilecek mekanlarda; set halinde kullanılabildiği gibi çoğunlukla mekanın girişleri ve mekanda bulunan konfirmasyonu sağlayacak kullanıcıların yapısı ve sayısına göre; alt yapının analog veya dijital olmasına göre farklılıklar içerecek şekilde dizayn edilirler. Yapılan sistem konfigürasyonuna göre; evlerde ziyaretçi ile ev sahibi arasında, apartmanlarda daire sakinleri, görevli ve ziyaretçi arasında, sitelerde daire sakinleri, güvenlik ve ziyaretçi arasındaki iletişimi; seçeneklere ve bütçeye bağlı olarak projelendirilmektedir.

Günümüzde binalarımızda eski zil sistemlerine nazaran yeni görüntülü diyafon sistemleri kullanılmaktadır. Diyafonlar sitelerin ve binaların güvenliği için olabileceği gibi kişilerin şahsi alanları için de kullanılabilmektedirler. Bu sistemler aracılığıyla kişiler zile basanların görüntüsünü görebildiği gibi sesli olarak ta iletişime geçebilmektedirler.

Sistemlerimiz de ekran boyutları ve çeşitlilikler açısından farklılıklar mevcuttur. Diyafon sayesinde kapıyı kimin çaldığını gözlemleyip açıp açmama kararını da kendiniz verebilirsiniz. Bu da size oldukça avantaj sağlayabilir. Firmamız son teknoloji sistemlerini yakından takip etmekte ve buna paralel bir hizmet verme politikası izlemektedir. Çeşitlilikleri mevcut olan diyafonları seçmek için uzman çalışanlarımız sizlere fikir verme konusunda yardımcı olmaktadırlar.

Seçiminden kurulumuna kadar özveriyle ilgilenen çalışanlarımız ürün takıldıktan sonra da herhangi bir sorunla karşılaşıldığı takdirde soruna çözüm bulmak için çalışmaktadırlar. Arızanız teknik bir sorundan kaynaklı ise bu en kısa sürede çözüme kavuşturulacaktır. Ürünlerimiz garanti dahilindedir. Herhangi bir arıza durumunda parça değişimi hatta ürün değişimi tarafımızdan yapılabilmektedir.

Hırsızların genellikle görüntülü diyafon olmayan binaları tercih ettiklerini belirtecek olursak, kendinizin ve komşularınızın güvenliği için bu sisteme başvurmanız kaçınılmaz olabilir. Güvenliğinizi koruyabilmek için satıcılarımızla iletişime geçip sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmeniz de mümkündür. Çalışanlarımız la birlikte sistemin kurulacağı alana birlikte gidip keşif yapma imkanına da sahipsiniz.

Amacımız sizlere uygun fiyatlarda, yüksek teknoloji ürünleriyle hizmet sağlayıp, güvenliğinize destek vermektir.